Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění PC jede jen větrák

Zdravím, mám takový problém, pokaždé když pustím PC tak to dělá mnoho zvuků jako píp a tak dále :D no a tedkom pustim PC a nedela to nic , vypadá to jako by jel jen větrák, monitor je černý nechce najít:( Nevíte čím to je? :/
Prostě jen fouká větrák ,,asi" nic jiného tma neslyším:(

Jestli jede jen větrák (předpokládám, že na chladiči procesoru) a jinak je to mrtvý (žádné pípnutí, černo, ticho), tak to může být pravděpodobně vadný zdroj, nebo vadná základní deska. Spíš ale tipuju tu desku.

Ale tohle se na dálku těžko zjišťuje přesněji.