Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto call of duty 4 pomoc s misi One shot, one kill

ahoj . mam takovy problem . hraju call of duty 4 a dostal jsem se k zakerne misi One shot, one kill . dostal jsem se uz k tomu ruskemu kolu , hodil toho kapitana do travy a potom nevim co dal . vzdycky me zabijou . zkousel jsem se schovat do jedne z tech budek vydrzel jsem tam az do priletu vrtulniku ktery me ma vyzvednout ale pro toho kapitana se nemuzu dostat . vzdycky me zabijou . dival jsem se na ruzne navody na internetu - u vetsiny bylo prostrilejte se a pak nalozte kapitana do vrtulniku . mate nekdo nejaky napad jak na to ?

tak jsem to taky zkusil :-) na 3 obtiznost asi na 6 pokus . claymore jsem umistil k tomu bazenu , c4kama jsem "pokryl" cestu , kterou jsem pak nesl kapitana . pak jsem se sel schovat za strom , primo naproti kda oni vychazeji( ta ulicka za bazenem ) od tama jsem si to hlidal , ani moc po me nestrileli , jen sem tam , slo s nema par psu tak pozor .