Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto call of duty 4 pomoc s misi One shot, one kill

ahoj . mam takovy problem . hraju call of duty 4 a dostal jsem se k zakerne misi One shot, one kill . dostal jsem se uz k tomu ruskemu kolu , hodil toho kapitana do travy a potom nevim co dal . vzdycky me zabijou . zkousel jsem se schovat do jedne z tech budek vydrzel jsem tam az do priletu vrtulniku ktery me ma vyzvednout ale pro toho kapitana se nemuzu dostat . vzdycky me zabijou . dival jsem se na ruzne navody na internetu - u vetsiny bylo prostrilejte se a pak nalozte kapitana do vrtulniku . mate nekdo nejaky napad jak na to ?

Nejdřív jsem rozmístil kam se dalo všechny nástrahy co jsem měl. Schoval jsem se za tu atrakci s vozíčkama. Nabrat samopaly s plnou municí kolik unesu a za tou atrakcí postřílet všechny co na mne jdou! A čekat na helikoptéru - pak rychle k ní s kolegou na zádech a doufat, že to stihneš. Pětkrát desetkrát mne zabili něž se mi to povedlo!]:)

Vyborna mise, moje z nejoblibenejsich (bohuzel, singleplayer je mnohem lepsi jak multi). Mas u sebe vybusne nastrahy, ty dej na pristupove cesty (mas na to cas kdyz odlozis kapitana do travy, nez tam zacnou chodit), ne jednu vedle druhy, vybuchly by najednou. No a pak zbyva jen kosit, kosit, kosit. Tou opakovaci sniperkou to jde jedna basen. Presne jak rika nazev mise :-) Musis je proste brat sotva se objevi za budovami a mit pripravene prepnuti na pistoli pro boj na blizko. Postupne se v prubehu boje premistis (budes vytlacen) od ruskeho kola ke kapitanovi (bacha na zada, kdyz se dostanou ke kolu, tak ti prijdou do zad). Po priletu vrtulniku uz situaci zajisti clenove specialnich jednotek, ktere z nej vyskacou. Rychle dovnistr, muzes kosit jeste drzouny po zasednuti do vrtulniku. Trada.. A ja si to dal cvicne jeste pak trikrat :-)

tak jsem to taky zkusil :-) na 3 obtiznost asi na 6 pokus . claymore jsem umistil k tomu bazenu , c4kama jsem "pokryl" cestu , kterou jsem pak nesl kapitana . pak jsem se sel schovat za strom , primo naproti kda oni vychazeji( ta ulicka za bazenem ) od tama jsem si to hlidal , ani moc po me nestrileli , jen sem tam , slo s nema par psu tak pozor .