Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ovladači na windows 7

prosím poraďte kde stáhnu ovladač k této síťové kartě na windows 7. Na nvidia.com jim to nějak nefunguje :(

nForce realtek rtl 8211/8212

Síťový adaptér NVIDIA nForce Networking Controller
Typ sběrnice Ethernet
Fyzická adresa 00-19-66-C1-69-96
Název připojení Připojení k místní síti
Rychlost připojení 100 Mbps
MTU 1500 bajtů
Přijato bajtů 60991 (59.6 KB) - 64 Bajtů/s
Odesláno bajtů 38407 (37.5 KB)

Adresy síťového adaptéru
Maska IP / podsítě [ TRIAL VERSION ]

Výrobce síťového adaptéru
Jméno firmy NVIDIA Corporation
Informace o výrobku mobo.html
Stažení ovladačů drivers.asp
Aktualizace ovladače driveragent.com

Základní deska:

MB K10N78FULLHD-HSLI,GeForce 8200,DualDDR2-1066,SATA2,VGA,RAID,GBLAN,mATX

jedna z nejkvalitnějších desek zvládne i Phenom X4 Quard-Core

Frekvence sběrnice FSB • 2000 MHz • 1800 MHz • 1000 MHz • 800 MHz
Paměť
Typ paměti DDR2, Non-ECC
Počet DDR2 slotů 4
Frekvence sběrnice paměti • 1066 MHz • 800 MHz • 667 MHz • 533 MHz
Maximální velikost paměti 8 GB
Integrovaná VGA Ano
Integrovaná zvuková karta Realtek ALC662 5-ti kanálová
LAN Ano
Typ integrovaného síťového adaptéru 10/100/1000 Mbit/s
WiFi síťová karta Ne
PCI sloty 2
PCI-Express 16x 1
Slot PCI-Express 1x 1
USB 2.0 konektory 10
Doplňující informace - USB 2.0 • 6 x USB 2.0 (zadní panel)
• 4 x USB 2.0 (volitelné)
FireWire (IEEE 1394) konektory 0 ks
RAID 6xSATA
Max. počet ATA zařízení 2 ks
Max. počet SATA zařízení 6 ks
Rychlost řadiče ATA 133 MB/s
Rychlost řadiče Serial ATA 300 MB/s

Nebo kdyby to nefunguvola a ten ovladač bych nenašel co by jste mi doporučili nainstalovat si windows xp + sp3 nebo windows vista 64-bit. Windows xp údajně nedokáže využít více než 3G ram a windows xp 64-bit mi spadl po 3 dnech co jsem ho měl nainstalovaný :)

jedna z nejkvalitnějších desek

pri citani tohoto sa neda nez rehotat, ked to napisu pri srackovom Asrocku....

a co sa OS tyka, tak pokial nema windows 7 ovladace v sebe, tak zatial radsej ani nic neinstaluj. Nvidia ovladace pre chipset ktorych sucastou je ovladac na sietovku maju s Sevenom problem, ze po chvili ti spadne konekt do LAN a musis restart PC. A po chvili zase atd.

Inac si nahod 32bit winxp + SP3, 64bit winxp je slepa ulicka bez podpory a neoplati sa pouzivat. V buducnosti si kludne daj 64b win 7 ak ti ho treba.

xD to jsem tam nepsal já to tak bylo na aukru jak jsem to kupoval je mi jasné že ta deska není žádný zázrak taky jsem měl celou sestavu za 7 500 Kč.

ale já jsem právě předtím nechtěl instalovat win xp-32 bit, protože mám nějakou myš, která na 32-bit nefunguje, ale co mi zbývá budu muset používat tu starou