Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak propojit NTB s TV?

Zdravím všechny.. mam problém.. Už delší dobu se snažím propojit můj NTB s TV a nějak mi to pořád nejde.. Zvuk je v pohodě ale obraz mi nejde.. Na NTB mám jen VGA.. Zkoušel sem kabel VGA - SCART .. ten mi nešel ani v TV ani přes DVD.. po nějaký době sem to rozebral a předělal na VGA - CINCH.. tim sem docílil toho že mi TV začne blikat, pořád blíká a občas napíše není signál..

když už je to znovu na vrchu:

..televize je stará..

přesně tak. následuj sběrný dvůr.

normální tv pro připojení k pc je ta, která má vga nebo hdmi vstup. čili uvnitř digitální krám, žádný analogový crt šit.
důvod je jednoduchý: šířka pásma videosignálu.

crt šit může mít své místo v kuchyni, taky se na ni dá dívat v ložnici, ale nemá smysl ji připojovat k pc - a to ani zdůrazňovaným anténním vstupem.

leda přes s-video na filmy, tam báječně poslouží jako bruntální vyhlazovač kostek.
ale grafické rozhraní z windows na crt šitu - ani náhodou.

jistě, tehdejší ceny lcd nefandily hromadnému nákupu, ale dnes když to chceš připojovat jsme jinde.
nejmenší úhlopříčka, ať zaznamenáš změnu, je nejspíš 94 cm - změř si vnější rozměry. (kontrolní výpočet: potřebná úhlopříčka formátu 16:9 je přesně 2-násobkem výšky obrazovky, ať si to můžeš porovnat zda to za inovaci stojí)
jedinou mojí podmínkou při nákupu byl právě vga vstup - a objednal jsem si ji rovnou s vga kabelem.

crt tv se dá přestěhovat do jiného pokoje, rodičům, dětem, do zahradního bufetu.
zavazející polička ve stěně se dá mírně rozebrat, hnusné sklo po tetičce vyhodit, a fouknout tam normální lcd.

Ty máš kabel VGA-SCART ? a potom si ho rozebral a předělal na VGA - CINCH ?
To sa dá ako ?

Ako ti napísal, bez elektoniky to nejde. Televízia používa "prekládané riadkovanie kým PC monitor neprekládané. O počte riadkov, snímkov a synchro impulzoch asi škoda hovoriť. Nechce sa mi vyhrabávať detaily signálov video rozhraní, platí však "na detailoch záleží".

Kúpiť kábel sa dá : SCART to VGA SyncBlaster Cable only £64.99