Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem musím kliknout i 5x

Dobrý den,
dnes ráno mi nějak začal blbnout počítač, při worms armageddon se vždycky na 2 sekundy seknul a pak jel dál, tohle dělal každou minutu, z wormsů sem vyjel, šel sem hrát COD 2 a najednou sem chtěl vystřelit a nešlo to. Tak sem šel na internet a zjistil sem, že téměř vždy musim kliknout min. 2x abych vůbec něco otevřel.
Počítač sem proskenoval antivirem NOD32 který nic nenašel. Může to způsobovat vir, to znamená mám zkusit počítač proskenovat ještě superantispywarem?
Ostatní tlačítka na myši fungují bez problému.
díky

"proces system"
- ve win může být vir
- nějaký vadný/starý kodek (prohlížeč událostí nehlásí nic?)
- přehrávač videa místo aby přehrával, začne lézt kamsi na net a zkouší najít aktualizaci
- přehrávač obsahuje adware, a leze proto zbytečně na net

zkus jiný přehrávač, místo pěti balíků kodeků nech nainstalovaný jen jeden (nebo žádný - pokud je obsahuje už instalačka přehrávače), svůj log z hijackthis už máš jistě zkontrolovaný.