Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při přeposílání emailu

Mam svoji doménu, dejme tomu www.dave.cz, email bude info@dave.cz. Protoze email u meho hostingu neni prilis zazivny, tak si chcu nechavat meily preposlat na Gmail. To nastavim v nastaveni emailu info@dave.cz. A ted je ten problem - nektere emaily se preposlou, jine ne. Moc to nechapu, ale deje se to. Vidite nekde pricinu?

To me napadlo taky samozrejme, ale nevim jestli je chyba u me nebo u nich, proto se ptam nejprve zde. Google Apps neni potreba, mame jeden email, Gmail mi staci a vyhovuje. Nastavim u nej, aby se tvaril jako info@dave.cz a bude to ideal. Jen kdyby se tam preposilali vsechny zpravy:)