Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rapidshare

Ahoj

Mam uz asi tyden Premium Acc na Rapidshare a nasel jsem tam Rapidshare Manager. Myslel jsem si ze mi to udela automaticke stahovani linku ktere tam hodim ale bohuzel ta blbost nejde nainstalovat. Tak jsem se rozhodl zkusit RapgEt. Ten srac bohuzl uz nefunguje. Neznate naky program na rapidshare ?

Vyzkoušej CandiSoft Load!
Co pamatuju, byl jen německy a pro neněmčináře to byl malý boj to metodou pokusu omylu rozběhnout, ale není třeba přílišného nastavování.

Jen najít kam přidat do fronty linky a kde nastavit, kam má stažená dat aukládat.
Fungoval spolehlivě.

Vecko