Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rapidshare

Ahoj

Mam uz asi tyden Premium Acc na Rapidshare a nasel jsem tam Rapidshare Manager. Myslel jsem si ze mi to udela automaticke stahovani linku ktere tam hodim ale bohuzel ta blbost nejde nainstalovat. Tak jsem se rozhodl zkusit RapgEt. Ten srac bohuzl uz nefunguje. Neznate naky program na rapidshare ?

Zajímavý, leta sem ho tam měl. Co si takhle kliknout na správce hesel? Ono mu stačí říct, že na rapidu se má požít ten a ten login. Teď používám only USD a jsem spokojen.

miliony návodů:
1.
Tady je zajímavá informace o nastavení accountu na rapidu na DIRECT DOWNLOAD.

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=flash+get+rapi dshare&lr=&aq=f&oq=

Stovky videí: watch

Ahoj, ten Rapidshare Manager normalne funguje, ale musis mit soucasne nainstalovanou komponentu .NET 2.0 Framework, kterou najdes na strankach Microsoftu - odkaz.
Zaroven pripoustim, ze ovladani bylo, alespon pro me, takove atypicke, ale necha se na nej zvyknout.

Já teda mám učet u rapidu ale musím říci,zlatej Rapget.RSManager mi občas zahlásí chybu ve spojení nebo ukončí stahování na 99% partu a zahlásí že part je staženej ale stejně není a JDownloader mi zase hlásí že nemůže zapisovat na disk.Taky hledám nějakou alternativu.....

Vyzkoušej CandiSoft Load!
Co pamatuju, byl jen německy a pro neněmčináře to byl malý boj to metodou pokusu omylu rozběhnout, ale není třeba přílišného nastavování.

Jen najít kam přidat do fronty linky a kde nastavit, kam má stažená dat aukládat.
Fungoval spolehlivě.

Vecko