Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem animace

zdravím
nutně scháním nekoho kdo by mi poradil s mým problémem. Potřeboval bych animaci ve ktere by kreslená orlice (pouze černobile) roztahovala křídla do pozice ktera se pouziva ve znacich jako je např. Chrudimský znak cr_znak.jpg tuto animaci potřebuji k intru do jednoho videa co mám dělat?
díky za rady

Obrazky si mas nakreslit nie? Nespadnu z neba.
Take veci na ktore si dal link robia spickovi grafici a 3D grafici, napr. nadefinovanim 3D modelov objektov (to moze u zlozitejsich objektov ako orol zabrat aj mesiace alebo roky) a potom si ich mozes posuvat a otacat v prestore atd. Alebo umelec animator nakresli obrazky a mas 2D animaciu apod.
Ked chces len "animacie" typu ze hlava je jednofarebny kruh ako napr. v seriali south park, tak na to staci aj adobe flash :) Vsetko dokonalejsie vyzaduje profesionanych grafikov a profesionalne vybavenie (SW na 3D modelling, efekty, atd). Firmy nepoznam, skus google.

10000 coho??? :-)
Nikto nevie co chces a v jakej kvalite, najprv pises ze chces orla len v 2D tak sa to proste nakresli postupne po snimkoch, pre grafika animatora brnkacka mozno na tyzden. Potom si dal link na nejaku znelku ktora mohla stat aj milion, najprv si uvedom ze co vlastne potrebujes a podla toho hladaj niekoho. Na 2D animaciu ti staci hocakeho umelca co vie pekne kreslit. A ON ti povie cenu, moze chciet milion, moze chciet 10tisic.

Aj 3D animacia sa da nakreslit, nemusis to modelovat (to by si sa nedoplatil). Ciernobiele a 3D modelovane by bola dost blbost, tam priestor vidiet moc nebudes. Kolko sekund to ma mat celkovo ta animacia?
Najdi si nejakeho umelca on ti poradi konkretnejsie, tu su experti skor na PC a nie umelci

Ono nie vždy záleží na cene, vezmi si napríklad toto: http://www.e-onsoftware.com/products/vue/vue_7_inf inite/
Robím s Vue (viacmenej ako koníček) už pár rokov a z neškodnej hračky pre nadšencov sa vyvinul profi software, ktorý uvidíš v plno filmoch, napr:
http://www.e-onsoftware.com/showcase/spotlights/?p age=12 - Pirates of the Caribbean II
http://www.e-onsoftware.com/showcase/spotlights/?p age=8 - Indiana Jones 4
http://www.e-onsoftware.com/showcase/spotlights/?p age=1 - Terminator Salvation

a jeho cena je stále relatívne prijateľná.

Ale to len tak off topic pre zaujímavosť. Samozrejme súhlasím že Maya je špička.

pre domáce účely sa dá použiť kompletne free anim8r,openFX, toonboom studio personal/za registráciu,do výstupu vkladá maličké logo výrobcu/,DAZ studio-je zdarma,platené sú len profi pluginy a doplnky,truespace 7x-3D/2D modelovanie,export do videa,Gmax-odlahčená,špeciálna verzia 3D StudiaMax,zameraná pre tvorcov hier a animátorov,dnes sa dá získať a aktivovať len u administratorov fora Gmax,Autodesk oficiálnu podporu a distribúciu zastavil,produkt integroval do novej verzie 3D StudiaMax a podporu pre Gmax zveril adminom fora Gmax,ktoré ponechal funkčné.