Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování DVD

Ahojte.
Mám problém s vypalováním DVDček.
Zkoušela jsem to v Ashampoo Burning Studio 6 Free. Normálně jsem to tam naklikala, strčila tam DVDčko a dala vypálit. Vypalovalo se to 2 hodiny a nebylo tam ani jedno procento. Tak jsem to stornovala. Pak jsem to zkoušela v Nero StartSmart 9 a tam jsem to nechala 4 hodiny a zaseklo se to na 9%. Ale na CD se mi film vypálil normálně. Fakt už nevím co s tím.
Mám Windows XP.
Díky za pomoc.

řadiče jsou dva - čili 4 zařízení (můžou být neobsazena) - všechny DMA nebo nepřiřazeno?

hmm. Vyzkoušej IMGBurn.
Stáhnout
Stáhnout češtinu do adresáře s imgburn. V nastavení zapnout češtinu.

---
Pak výběr činností - Vypálit soubory adresáře na disk. Naházet tam filmy a dát vypálit. Sleduj log - měl by hlásit ev. problémy - podle toho můžeme zjistit co se děje.