Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nouzový režim

Dobrý den,
můžete mi prosím poradit jak spustit počítač v nouzovém režimu? Když po F8 vyberu Nouzový režim a potvrdím Enter, naskočí okno s nabídkou systému ve kterém chci pracovat. Zvolím Windows XP, nic jiného tam není a naskočí černá obrazovka s kurzorem nahoře vlevo. Toť vše. Dál si s tím nevím rady, takže musím vyp/zap :(. Mám problém s vyskakujícími okny, antivir/spy ty potvůrky identifikuje, po smazání v karanténě ovšem vyskakují dál...

Předem díky. Ela

Když po F8 vyberu Nouzový režim a potvrdím Enter, naskočí okno s nabídkou systému ve kterém chci pracovat. Zvolím Windows XP, nic jiného tam není a naskočí černá obrazovka s kurzorem nahoře vlevo.

Ano..,a dala jsi tomu čas nechat to načíst?