Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera Panasonic TM10

Chci si koupit kameru a tahle se mi zdá dost dobrá.
Jestli ji někdo máte, potřeboval bych vědět, jak si vede při špatném osvětlení
nebo přímo v noci. Recenzi jsem zatím nevygooglil, základní info:

http://hdmag.cz/clanek/nove-avchd-videokamery-pana sonic-hdc-sd10-a-tm10

Klidně si nechám poradit jiný výrobek, cena až tak nehraje roli,
ale 40 000 tedy ne. Potřebuji malé rozměry, jednoduchou obsluhu,
CZ lokalizace není nutná, antishock ano,
natáčení při špatných světelných podmínkách určitě ano,
přisvětlení jako u SONY by bylo good. Ještě navštívím opravdu hroznou
stránku Panasonicu, pak už vyndám sirky z očí a postel is coming.

Na net se dostanu tak v PO odpoledne, tak sorry za nereakce.

Fuente - jako starej harcovník, jistě víš, že ten umí to, a ten zas tohle.
A augerechnet v kamerách Sony není špatný - tím se ho nezastávám, jenom konstatuji.
Konkretně, když jsem tady naznačil HDD rekorder, tak ten od Sony by mě nesměl do baráku. Na to, aby Sony udělal konečně schopný HDD rekorder, tak si musel dát do svý bedny kompletního Pionnera.
A pro L-Core omluva - nějak mě to Full-HD uniklo - ještě jednou pardon.