Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dnesni aktualizace a chyba pri instalaci

Dneska sem si prez Microsoft Update instaloval aktualizace a jedna (KB913446) se mi neustale odmita nainstalovat. Bez udani duvodu nebo zjevne priciny. Jde vam tato aktualizace nainstalovat? Ja uz fakt nevim cim by to mohlo bejt.
[mserror8pa8am.png]
[mod]Dovolil jsem si pro přehlednost vlákna vyříznout z obrázku jen podstatné (anarchist)[/mod]

myslim, ze problem je vo velkosti suboru. windows upadate ocakava velkost suboru okolo 239 kB(aspon take nieco som si tam vsimol), ale fyzicky ten subor ma cez 800 kB. mozno win upadate ako nahle packet prekroci 300 kb, tak sa snazi subor ulozit a spustit, ale pretoze je subor nekorektny, tak sa to nepodari. ale to je len moja teoria. :-)
//edit: a pre lenivych je tu link: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?fa milyid=7BB21D74-C37B-472B-BB10-71D4680680A7&displa ylang=en
nezabudnite si zmenit language patchu.:!:

V rámci budování soukromého archivu potřebných aktualizací jsem je stáhl (5 ks, WMP9 nemám) a nainstaloval offline - bez problémů. Následný winupdate mě ještě akorát prověřil tou svou měsíční databází škodlivého sw.

pozn./povzdech: taky by mohli ty své aktualizace pojmenovávat trochu rozumněji...

Já to řeším tak, že pustím winupdate a poznamenám si ty čísla KBxxxxxxx a následně je hledám v té knihovně pro administrátory, či jak se to jmenuje.... Tamní systém je taky naprosto šílený; vybrat systém (asi z 50-ti "kousků"...) a jazykovou mutaci. Zadám-li např. češtinu a WinXP SP2 Home - najde se asi 25 jazykových balíčků Framework.NET ::)

Keď sme už pri tých aktualizáciách. Ono sa to do počítača stiahne a ja si to povedzme chcem niekde uložiť, aby som to mohol nahodiť po reinštalácii Win a nemusel ťahať znova. Ako na to? Ja mám aktualizácie natvrdo vypnuté, lebo som mal pomalý a obmedzený net a netešilo ma, keď sa ustavične niečo sťahovalo a míňalo predplatené MB a brzdilo net. Teraz mi je to jedno, ale tým záplatám aj tak veľmi neverím. akže ako na to?