Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dnesni aktualizace a chyba pri instalaci

Dneska sem si prez Microsoft Update instaloval aktualizace a jedna (KB913446) se mi neustale odmita nainstalovat. Bez udani duvodu nebo zjevne priciny. Jde vam tato aktualizace nainstalovat? Ja uz fakt nevim cim by to mohlo bejt.
[mserror8pa8am.png]
[mod]Dovolil jsem si pro přehlednost vlákna vyříznout z obrázku jen podstatné (anarchist)[/mod]

V rámci budování soukromého archivu potřebných aktualizací jsem je stáhl (5 ks, WMP9 nemám) a nainstaloval offline - bez problémů. Následný winupdate mě ještě akorát prověřil tou svou měsíční databází škodlivého sw.

pozn./povzdech: taky by mohli ty své aktualizace pojmenovávat trochu rozumněji...

Keď sme už pri tých aktualizáciách. Ono sa to do počítača stiahne a ja si to povedzme chcem niekde uložiť, aby som to mohol nahodiť po reinštalácii Win a nemusel ťahať znova. Ako na to? Ja mám aktualizácie natvrdo vypnuté, lebo som mal pomalý a obmedzený net a netešilo ma, keď sa ustavične niečo sťahovalo a míňalo predplatené MB a brzdilo net. Teraz mi je to jedno, ale tým záplatám aj tak veľmi neverím. akže ako na to?