Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení k WIFI síti

dobrý den potřeboval bych poradtit jak se pripojit na WIFI sít kterou nevidím ale vim ze existuje a ze sít pokrývá celý byt. Máme Internet natazeny od poskytovatele pomocí bezdrátu. A dodal nám router nebo neco pribuzneho a je to zřejmě nastaveno jako WDS. To zařízení funguje jako router a AP v jednom. Ale jak uz jsem psal výše tak poskytovatel WIFI sít skryl a ja se na ni potrebuju připojit. Je nejaka možnost že bych tu sít nějak zobrazit a nebo se na ní připojit pomoci nejakeho programku?? Budu rád za všechny rady. (To "zařízení" nemá žádný štítek ani popis je to pouze černá podlouhlá krabice s vystupy na 3 utp kabely,a dva konektory RSMA.)

Ta cerna podlouhla krabice je s nejvetsi pravdepodobnosti Microtic RouterBoard rady 400 :-D WDS ti tam urcite nenastavil, jedna antena slouzi k prijmu signalu od nej, druha vysila signal po byte, zarizeni mezi temito sitemi normalne routuje.
Jedine co potrebujes znak k pripojeni k siti jsou nazev site a klic k zabezpeceni. Kdyz je nazev site skryty, sice neuvidis nic v "site k dispozici", ale kouzelnym tlacitkem pripojit k jine bezdratove siti se, po zadani vyse uvedenych udaju, zazracne pripojis.

To sice ano, ale musi mit to sifrovani stejne obe strany, aby si mohly povidat, jakmile ty to zapnes ve windows, tak se nepripojis k AP. Kontaktoval bych poskytovatele a trval na tom, ze chces mit sit zabezpecenou (bude mozna tvrdit cosi o tom, ze neni videt, tak je bezpecena, to ani nahodou), ze bys nerad platil pripojeni jeste pro sousedy nebo nahodne kolemjdouci. Rekni, ze chces zabezpeceni WPA2.