Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze někde nalézt smazané navštívené stránky prohlížeče?

Potřeboval bych zjisti zda lze nalezt již smazanou historii např. z včerejšího dne.případně lze - li zamezit historii smazat dotyčnemu a nebo je li k tomu nějaký nástroj kterým bych se k tomu dopracoval?
Změna předmětu, původně: lze někde nalezt navštívené stránky , či historii vebu pokud jednotlive dn\ v založce v prohlížeči č (JaFi) (JaFi)

Každý prohlížeč si navštívené stránky ukládá jinam. je nastaveno, kolik dnů se mají stránky udržovat, pak se mažou automaticky.

To, co chceš by se dalo obecně řešit Firewallem, proxu serverem apod. Na úrovni prohlížeče bych se to řešit nesnažil.

imho lze. A to pomocí systémových oprávnění. Taky záleží, jaký prohlížeč používáš.

U IE lze nalést v profilu/local settings/ složky a index.dat

Jak se to dá mazat naprudko zde.

Jak ochránit: v oprávněních zakázat uživatelovi mazat (DELETE). Je to teda prasečina, protože tyto data patří uživatelovi, ale jde to.

[1692-historynodelete-png]

Ideální je pro dotyčného vytvořit omezený účet, ať si tam blbne jak chce.