Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze někde nalézt smazané navštívené stránky prohlížeče?

Potřeboval bych zjisti zda lze nalezt již smazanou historii např. z včerejšího dne.případně lze - li zamezit historii smazat dotyčnemu a nebo je li k tomu nějaký nástroj kterým bych se k tomu dopracoval?
Změna předmětu, původně: lze někde nalezt navštívené stránky , či historii vebu pokud jednotlive dn\ v založce v prohlížeči č (JaFi) (JaFi)

imho lze. A to pomocí systémových oprávnění. Taky záleží, jaký prohlížeč používáš.

U IE lze nalést v profilu/local settings/ složky a index.dat

Jak se to dá mazat naprudko zde.

Jak ochránit: v oprávněních zakázat uživatelovi mazat (DELETE). Je to teda prasečina, protože tyto data patří uživatelovi, ale jde to.

[1692-historynodelete-png]

Ideální je pro dotyčného vytvořit omezený účet, ať si tam blbne jak chce.