Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě NTB

zdravim všechny.. uvažuji o koupi nového notebooku.. chtěl bych nějaký co nejlevnější.. nejlépe do 12000,-

požadavky mam jednoduchý..

CPU: jakékoliv min. dvoujádro AMD nebo intel, to je mi jedno.. :-)
RAM: min. 2GB
HDD: co největší ale 320GB stačí
Grafiku nějakou lepší.. občas na tom chci hrát i hry.. (vim že to na to neni) :-)
co největší výdrž baterie
chci u toho numerickou klávesnici..
obrazovka 15,6" 17" to je v podstatě fuk.. :-)

samozřejmě něco kvalitního.. díky za odpovědi.. :-)

vždycky se něco najde.. s notebookem co mam teď se snažím zacházet šetrně a docela mi to jde.. stál mě 9000,- a zatim žádnej problém, kterej bych nemohl já sám zadarmo vyřešit.. :-)

jde mi hlavně o to aby to byl "držák" tzn. bezporuchový..

nemusí to ani být nějakej nejnovější model.. :-)

mít HP615 numku tak ani.. externí už nechci.. mam jí a prostě to neni ono.. navíc NTB používám převážně v leže a píšu jednou rukou a to se pak se shiftem píšou čísla blbě a numka pořád někam jezdí protože mam na stolku blbej povrch a navíc málo místa.. kromě toho NTB věčně nosim z místnosti do místnosti a tahám sebou NB, AC adaptér a myš.. a kvůli psům musim všude za sebou zavírat dveře takže to všechno držim v jedný ruce.. :-)