Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zvolit notebook do domácnosti

Sháním nějaký slušnější notebook do domácnosti - především na prohlížení internetu, práci s fotografiemi, jazykové a výukové programy, případné sledování filmů nebo hraní jednodušších her. Přenášení většinou v bytě, min. převoz autem. Parametry: procesor raději Intel-Core2Duo s frekvencí min. 2 GHz, paměť RAM 2-3 GB, pevný disk 250-320 GB, grafika-integrovaná Intel (případně i slabší Radeon), displej cca 15,4" (15,6"), wi-fi, web-kamera,DVD multi. Nejlépe i s operačním systémem Windows XP nebo Vista. Brašna by se taky hodila...V ceně do cca 13.tis.Kč. Vím,že "zázrak" za ty peníze očekávat asi nemohu,ale něco slušného by se snad dalo vybrat...
Poradí mi někdo ze značek HP,Toshiba,Acer,Asus,apod.,nemá zkušenosti přímo s notebooky.

Velmi zajímavý až vtipný názor, každopádně s ním nesouhlasím. Numpad naleznete jak u 16" tak i u některých 15,6" nb. A pokud lidé na notebooku pracují a jako že hodně lidí na nb pracuje, tak je numpad k nezaplacení!!! Koho by pořád bavilo psát čísla se shiftem nebo přepínat jazyky na klávesnici?!

Tímto způsobem jich bude asi hodně "bléééé"...těžký či aušus...A ty co jako by nebudou,tak za ně chtějí zase pro změnu zaplatit hodně peněz:-/ Jako např. HP,ty si nechají řádně zaplatit tu svoji značku (stejně jako Sony) a pak jsou v pohodě 8-) Ale zbytečně přeplácet notebook se mi moc nechce...

já jsem v těchto případech ortodoxní - než nějaký levný šmejd, to si raději počkám na "ten správný" model. Jinak já osobně jsem spíše anti-notebookař (tedy zavilý desktopista), když už notebook, tak něco na způsob Dell E4300 - malý, lehký a ještě relativně výkonný (ovšem ne na hry).