Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Start PC

Dobrý den,mám problém při startu počítače a potřeboval bych poradit.
Při spuštění windows se objeví obrazovka se zadáním hesla pro přihlášení,ale klávesnice nefunguje a nejde zadat heslo.Stejně tak při spuštění Biosu se nelze klávesnicí dostat k nastavení.Mám bezdrátovou klávesnici a zkoušel ji na jiném PC a tam fungovala,takže v ní problém není.Potom jsem si vypůjčil usb i PS2 klávesnici a po připojení k mému PC také nereagují.
Můžete mi prosím poradit?

Pisal si ze "potom jsem si vypůjčil usb i PS2 klávesnici a po připojení k mému PC také nereagují.". JaFi ti napisal ze PS2 musis strcit do vypnuteho PC a az potom zapnut PC. Ak sa s PS2 klavesnicou dostanes do BIOSu tak musi fungovat aj vo Windows. Windowsom nechaj aspon 20 sekund cas nech si nainstaluju novu klavesnicu.

Ok tak najprv urob clear CMOS (vypnute PC z 230V vybrat knoflikbaterku na minutu)
Pripoj PS2, overit si ze nevadi diera kejsu ze je ten PS2 konetor zapojeny na 100% hlbky.
Odpojit vsetky periferie PC, hlavne vsetky USB hovadiny, idealne odpojit aj vnutrone v PC pripojene hovadiny.
Zapnut PC a skusit tu PS2 klavesnicu v BIOSe (sipky). Ked nejdu tak vyhodit zakl.dosku.