Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedeje se neco s ICQ..?

Zdravim, jsem tady jedinej, komu se nejde prihlasit na ICQ (ani pomoci ICQ ani Mirandou)..?

Kdyz si dam ucet vyhledat, tak existuje, ale nelze se prihlasit. Pri pozadavku o nove heslo taky nic, pry neodpovidaji kontrolni otazky. Nelze se prihlasit ani primo na jejich webu.

Na jejich strankach je pritom plno pozadavku na odblokovani uctu.
Vecer jeste normalne vse fungovalo.

Dik

Tak se to nakonec povedlo.
Ale ne normalne, nybrz postupne pres zmenu kontrolnich otazek, nakonec prislo i heslo (8 znaku) a pak to uz slo.
Proc ale nereagovalo ani na (jeste do vcerejska) platne heslo, stejne tak i na puvodni kontrolni otazky netusim.

Jedine veci jsem si ale vsimnul, ze jak to vyzyvalo ke zmene hesla, tak puvodni jsem mel 9ti mistne, a ted nelze zmenit heslo na vice nez 8 znaku. Proc, netusim.
Jestli neco nezmenili a neufiklo to posledni misto z puvodniho hesla..?

Kazdopadne po celem tomhle kolotoci uz jedu. Uffff

Pokud si pamatuju, tak přihlášení do ICQ bere pouze osmimístná hesla. Můžeš si tam naklikat celou knihu Genesis, ale kolonka stejně vezme jen prvních osm písmen.
Určitě se přihlášení chovalo takhle i předtím, jen jsi si toho nevšiml.
(Mám na ICQ desetimístné heslo a funguje přestože poslední dva znaky ignoruje :-[ )