Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová RAM

Ahoj všem.

Tak jsem si chtěl zahrát hru a ještě pře instalací jsem se kouknul na požadavky a zjistil jsem že mam malou RAMku.

Tak jsem si stáhnul EVEREST Home Edition abych se kouknul co v tom PC mám.

V kolonce Vlastnosti paměťové sběrnice
Typ sběrnice: DDR SDRAM
(přikládám obrázek)

A v kolonce Technické informace o základní desce
RAM sloty: 3 DDR DIMM

Takže jestli jsem to správně pochopil tak mam 3 sloty pro RAMky DDR nebo DIMM a nebo to chápu špatně? Prosim o vysvětlení.

A pak jsem se jesště kouknul do kolonky SPD a tam je napsaný v Popis zařízení DIMM1: 512 MB PC2100 DDR SDRAM

Takže jestli to dobře chápu tak ma v jednom z těch tří DDR slotů vloženou 512 MB RAM.
Děkuji za každou odpověd.

Opravdu to že sis před rokem (dle mě už do toho PC zbytečně) koupil novou (ale pomalou) grafiku do starého AGP slotu nijak nepomůže. GTA4 jede blbě na mnohem výkonnějších počítačích. Pokud to myslíš s hraním vážně potřebuješ nový počítač. Čili do starého už nic nekupuj ani ty ramky, už je nijak nevyužiješ...

Ramky pomůžou jen trochu pokud procesorm a grafika utáhnou zbytek.