Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevřít v programu..

Ahoj, nevím jak sem to dokázal ale stalo se mi todle: kdyz poklepu na jakykoli exe soubor, otevre se mi nabidka otevrit v programu.. nedela to akorat u souboru z Office a programu jako je utorrent a winrar. navic na ostatnich uzivatelskych uctech se mi to taky nedeje, akorat na mem administratorskem. V ovladacich panelech sem chtel zkusit obnoveni systemu, jenze k tomu sem se nedostal, jelikoz ani nic takoveho mi nejde otevrit (ne panely ale jednotlivy odkazy v panelech..). Bud se otevre nabidka Otevrit v programu.. a vyskoci okno: C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe Aplikace nebyla nalezena
ve slozce Windows/System32 pritom nejaky takovy soubor je. Nefunguje ani spusteni media playeru, kdyz chci neco prehrat musim dat pravy tlacitko na nejakej film/song a dat rucne otevrit v ..media player... navic sem zjistil ze nehraje hudba kdyz zapojim sluchatka, nefungujou klavesove zkratky tlacitkem fn, nejde v hlavnim ovladaci zvuku regulovat zvuk. ostatni ucty nejsou spravci, ale pres ucet Administrator sem se dostal do panelu a konecne sem dal obnoveni systemu do dnu pred ale s problemem to nic neudalo. Nevi prosimvas nekdo co s tim muzu delat? dik za rady

limo, to je dost zábavné čtivo. Spočítej si, kolik času jsi prodrbal
a ještě prodrbeš a keľo času by ti zabral reinstall.
Ale na druhou stranu, přesně takhle postupuji, jinak se nic nenaučím
a na vymláceném Win můžu alespoň provádět různé pokusy.
Bohužel už nemůžu sloužit radou, Win mi fungují nějak tak samy dobře,
problémy se mi dost vyhýbají, vlastně nemám žádné.
S XP a Vista mám minimální zkušenosti.