Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE 8 - Cuká se mi

Používal jsem FF, ale problémem bylo, že se stránky načítaly hodně dlouho.
Nainstaloval jsem si IE8. Sice načítá stránky rychle, nic méně se zase cuká. Obrazovka se scroluje pomalu, když ji posunuju. Zamrzává, myš po něm jezdí trhaně. Když třeba najednu na nějaký odkaz, tak se na vteřinku zasekne myš.
Nevíte někdo co s tím? Tedy jestli s tím máte zkušenosti nebo tak něco...? Ve FF se mi to necukalo.

Mám 1 GB RAM | 2 GHZ | WIN XP PRO | Radeon 9200 ... jo a 3MB/S rychlost internetu.

Díky za odpovědi.

Ok, zkustil sjem to zapnout s tím... a cuká se to stejně...
Vypl jsem všechno, co jsem mohl :)
Už mi docvaklo, že co záložka (nebo říkejme tomu třeba panel) to jeden proces...

Nevím, asi funguje prostě IE8 samo od sebe blbě :)

Ak nemáš verejnú adresu je ti firewal takmer na dve veci, ďaleko potrebnejšie je sťahovať záplaty na diery v systéme-update a neinštalovať každú blbosť. Nie nadarmo sú hitom falošné antiviry a antispyware
Ak už chceš chraniť a nejako obmedziť porty, urob tak na routri.

Jakou máš verzi FF? Používal jsem 3.5.2 a často po Zavření mi brala 50% a nešla znovu nahodit, pouze po Ukončení procesu ve Správci úloh. Tak mám nyní FF 3.0.13 http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-older.htm l ignoruji hlášky o instalaci nové verze a mám pokoj. Ale po odinstalování 3.5.2 zlikviduji všechny odkazy na složky "Mozilla" v C:\ a totéž v registrech. Předpokládám, že si nastavení FF předem zálohuješ MozBackup download.php