Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor na router

Co poviete na router SMC7904BRB ? Ten by tak vyhovoval mojim poziadavkam, len neviem ako je na tom so spolahlivostou, ci pri viacerych klientoch nebude mrznut. Dalsia vec co ma prekvapila je, ze MAC filtering a IP filtering je obmedzeny len do 10 resp. 30 adries.

7204 mam doma a pustam cez nu aj par ludi von...je v pohode asi 2x do roka strati konekt (naposledy vcera) resp ma problemy s http. tych par ludi prenesie cez nu cca 70-80GB dat a pouzivaju aj p2p cize dostane celkom slusne zabrat.
az na ten bug s www rozhranim je ok (po case sa nejde lognut na router ani zvonka ani zvnutra).

tak to je nic, to by som prezil... tento d-com mi to robil sustavne, na tvojom mieste by som skusil bloknut porty ktore pouzivaju p2pcka lebo podla mna to robia prave tie siete ktore generuju velke mnozstvo konektov ... a to mu (d-comu) este ani nestacilo to ze moj super j****ty (self censored) provider SLOVANET shapuje P2P ako sa len da...

D-Com je absolutny brak, existuje na trhu milion inych produktov s lepsimi funkciami a podporou (co sa tyka ovladacov, firmware, webu) atd.. atd. Jedine dobre co som pocul je ze ludia v Date (slovensky d-com) su dost ochotni ku klientom.