Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Dobrý den, hrál jsemi Mirrors Edge, zhasla obrazovka, monitor reagovla jako by byl počítač vypnutý pochvíly naskočil blue screen nestihl jsem ho přečíst, ale něco se testovalo. Po zapnutí pc naskočílo okno viz screen. Kupoval jsem novou grafiku, mohla by být vadná ???
Sestava:
Gigabyte ga-ep35-ds3l
Intel E8400
geforce gtx 275

456m.jpg

tohle je buď vadná grafika, nebo přehřívání. Případně problém s ovladači. Staré jsi před instalací odebral? (Sice by to nemělo vadit, dnešní ovladače jsou MSI balíky, které si logiku upgrade vyřeší v 99% samy, ale pokud jsou problémy, zkusil bych i manuální čistku a následnou novou instalaci aktuálních driverů přímo z nvidie).

Nejprve si ale zkontroluj teploty, ME totiž asi vytěžuje grafiku díky fyzice na maximum a je možné, že ti to špatně chladí.

přesně tak - já téměř vždy instaluju ovladače od výrobce čipu (ATI/nVidia), nikdy jsem s tím neměl problém, naopak jsem už párkrát zažil problémy s upravenými drivery od výrobců karet.

Poznámka pod čarou: speciální modely karet, nepodporované výrobcem čipu (typicky AGP verze nových ATI karet), je třeba instalovat (samozřejmě) ovladače od výrobce karty.