Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení notebooku k TV

Mám Acer Aspire 3690 a potřebuji ho připojit k tv, kabel mám, ale netuším, jaký ovladač je potřeba, pokud vůbec, kam ho nainstalovat a kde a jak následně změnit nastavení, aby se obraz i zvuk přenesl do tv...

200 let po století páry by si už uživatelé mohli uvědomit, přes jaký vstup připojují tv.
správná odpověď je vga nebo hdmi, zapnutí výstupu na externí monitor je přes klávesovou zkratku. jakou konkrétně - vidíš na své klávesnici nebo v manuálu.
ostatní nouzovky (s-video) jsou jen na velkoplošné promítání rozmazaných fotek, jinak k ničemu.

zvuk připojuješ přes výstup zvukovky, potřebuješ nejspíš redukci jack -> cinch (snad víš co máš na televizi).

pokud za televizi považuješ analogovou skleněnou baňku s pouhým tv vstupem, s šířkou pásma 8mhz, neztrácej ani připojováním čas, považuju to za špatný vtip.

na filmy je to dobré. tam se akčně hýbou jakési fleky, houby na tom záleží.
a pokud omezená šířka tv kanálu vyfiltruje na pc monitoru viditelné kostkování, tím líp.

jenže já si představuju že když už k tomu ten pc připojím, že taky přečtu tenké ikonové písmo či systémový font ve správci souborů. a to je na analogových baňkách teda hnus, velebnosti.