Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alcohol 120%

Mohly by jste mi poradit jak mám odinstalovat Alcohol 120% trial verzi,aby jsem ji mohl znovu nainstalovat?Odinstaloval jsem ji a znovu nainstaloval-přes restart a stále mi to při nainstalování píše,že mi vypršela zkušební lhůta,stále si PC pamatuje,že tam někdy byla ta původní verze,poraďte mi co s tím,dík.

Poradíte mi jak udělat abych nemusel vypůjčený automobil po předváděcí jízdě vracet? Zkoušel jsem prodavače opít rohlíkem ale nepodařilo se mi to. Co s tím, dík.

Prostě to už nainstalovat nepůjde. Někde v registru nebo v jiném souboru pořád zůstavá záznam o tom, kdy jsi ten program instaloval jako první.

Vis co Mirku, me tohle za 5 dni bude trapit taky. Tak mi porad, mam *.mds soubor a potrebuju ho vypalit, nechci si kupovat Alcohol 120, mam Daemon Tools na image a Nero na vypalovani.

Akorat se ke mne tak jednou za mesic (nekdy treba i po ctvrt roce) dostane nejaky ten *.mds a ja ho potrebuju vypalit. Zatim jsem nenasel nic nez Alcohol 120.

Tak mi zkus poradit.

(P.S. Vim jak to vyresim (crack), ale treba znas efektejsi zpusob.)

Neporadím, nejde to vůbec jednoduše.Neumím to ani u programů které jsem na tohle zkoumal. Dřív jsem Alkohol 120 používal teď jsem zjistil je mi nanic a Daemoon Tools 4.03 v češtině je zdarma. Akorát neumí vytvářet iso a podobné soubory což stejně dnes v době starforce bylo k ničemu. NFS a další hry mají Daemona radši.

Registry Monitor, či ako sa volal taký program. Chválili ho, že sa cezeň dá zistiť ako a kde a kedy program zapisuje do registrov. Skúsil som ho spustiť (netreba inštalovať) a vtedy som pochopil, to čo ti teraz chce povedať kolega MM-Tank. Vieš ako fungujú tie zápisy? Do registrov bol prístup asi tak 100-500x za sekundu, ak sa dobre pamätám. A vyfiltrovať? Používam program, ktorý mi nastaví v registroch jedinú hodnotu a potom vidím, ako rýchlo naozaj Nero napaluje. Na zistenie tej hodnoty som použil program Active Registry Monitor a trvalo mi to pol hodiny. Len som zaznamenal registre, ťukol na button, nech sa to v Nerovi upraví a porovnal registre. Takto som to urobil asi 5x, kým sa úplnou nádohou zmenila len JEDNA hodnota v registroch a ja som to konečne našiel. Takže Mirko, ak si taký supermaniak, tak si myslím, že Petrovi to určite za pár minút pomocou tých programčekov, čo si linkol zistíš.;-)

To viem, ale ten program má zložité nastavenia a vtedy som ani nepochopil, že ako ho ovládať. Chcel som tým povedať, len toľko, že to nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Veď jedno zatlačenie tlačítka zmenilo síce jednu hodnotu v registroch, ale okrem toho sa za tú dobu pomenilo kopec iných hodnôt.

Existují specializované programy, které se spustí před instalací softu a vypnou po prvním spuštění nainstalované aplikace. Vytvoří kompletní log změn souborů i registru, použitelný jak pro totální odinstalování, tak pro offline prohlížení, kde se co zapsalo.

Svata pravda - ale musi to spustit PRED instalaci. Po ni je mu to k... nicemu. Ja kdyz neco takoveho zkousim, udelam si pred tim image partisny a tim se vyhnu zklamani z nasledne "neodinstalace" - proste tam rubnu zalohu.

BTW: po zakoupeni vyse zmineneho softu a registraci hlaska zmizi ;-)

V každom prípade som od toho programu čakal viac, keď sa ho mnohí snažili dávať do línie s Nerom. Aj keď musím uznať, ale Nero u mňa hlboko klesol, pretože verzia 7 značne pri napalovaní spamaluje počítač (mám 1,0 GHz, 512 MB). A zlatým klincom programu bolo, keď som potreboval spustiť odšumenie v Nero Wave Editor. To sekanie ma takmer dorazilo. Okamžite som menil za verziu 6. Ak jedného dňa kúpim napalovačku a Nero mi ju v tejto verzii nespozná, tak budem uvažovať o inom programe. Vývoj Nera je u mňa už skončený a nové verzie už pre mňa neexistujú. Kurník a teraz som OT.:-D

to máte oba pravdu. já to zkoušel v práci na čistém počítači a i když jsem porovnal registry a našel nějaké změny tak jsem ten program neoblafl...prostě si to uložil ještě někam jinam...

a toho alkoholu jsou opravdu dvě verze trial co nejde odblokovat na plnou a plná ke které je číslo /aktivace po netu/. Dají se sehnat verze co maj tu otravnou aktivaci "vyřešenou".

Jé Ty jseš natvrdlej. Prostě kdybych byl čistě teoreticky v podobné situaci tak bych si produkt koupil nebo sehnal tu verzi co se dá odblokovat nebo která má přiložený crack. Pochopitelně Ti tady nebudu dávat nějaký odkaz ale nejspíš by se to dalo najít na výměnných sítích.

To jsem zvědavej jak tohle chození na tenkým ledě vyhodnotí kontrolní komise:)) Jo super výměnná síť na distribuci freeware a linuxu je Emule doporučuji, mluví česky. emule

nečetl jsem všechny přízpěvky,ale musíš do registru-nabídka START,spustit,napiš ,,regedit"enter a tam najdeš software-alkohol-120 tak to vymaž, je to tam možná dvakrát nebo i víc,prostě vymaž vše o alkoholu,ale jestli jsi to nikdy nedělal,tak se ještě s někým poraď.