Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alcohol 120%

Mohly by jste mi poradit jak mám odinstalovat Alcohol 120% trial verzi,aby jsem ji mohl znovu nainstalovat?Odinstaloval jsem ji a znovu nainstaloval-přes restart a stále mi to při nainstalování píše,že mi vypršela zkušební lhůta,stále si PC pamatuje,že tam někdy byla ta původní verze,poraďte mi co s tím,dík.

nečetl jsem všechny přízpěvky,ale musíš do registru-nabídka START,spustit,napiš ,,regedit"enter a tam najdeš software-alkohol-120 tak to vymaž, je to tam možná dvakrát nebo i víc,prostě vymaž vše o alkoholu,ale jestli jsi to nikdy nedělal,tak se ještě s někým poraď.