Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Číslo portu - radiokarta

V programu Radiátor (na ovládání rádiové karty - PCI Radiolink) je nastavení "tuner port number" nevím kde/jak ho zjistit. Jedná se o Windows XP.

This plugin works with tuner using direct port access. Plugin can find tuner
port automatically (only on Win95/98 in this version). If it fails, you can
install ForteMedia driver and set port of the SF64PCR by editing (or creating)
the SF64PCR section in Plugins.ini file in Plugins directory.

Port value for card (hexadecimal) can be found in:
Control Panel->System->Device Manager->PCI RADIO->Properties->Resources (Win95/98)

Example of the entries in plugins.ini file
[SF64PCR]
Port=0x0300; tuner port number
Auto=1; enable/disable auto search: 1-enable, 0-disable. Disabled by default.

Správa počítače - správce zařízení - PCI Radio - Podrobnosti:

PCI\VEN_1319&DEV_0801&SUBSYS_13191319&REV_B2
PCI\VEN_1319&DEV_0801&SUBSYS_13191319
PCI\VEN_1319&DEV_0801&CC_040100
PCI\VEN_1319&DEV_0801&CC_0401

Nevíte?

Vyřešeno přeinstalací počítače. Ve správci zařízení byly špatně drivery. Zobrazují se zde 2 neznámé zařízení. To první je klasická karta SF64-PCR a to druhé se jeví také jako SF64-PCR, ale není to tak. Druhý ovladač musí být na joystick FM801. Poté program Radiátor (na ovládání radiové karty) potřebuje nastavit na externí modul SF64PCR. V nastavení modulu NEZÁLEŽÍ na portu (ten je opravdu pouze pro sběrnici ISA). Díky za spolupráci.