Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doom 3 nejde zapnout

Zdravím,
po dlouhé době jsem nainstaloval klasiku DOOM 3 (originalka) bohužel nejde spustit poklepam na ikonku ukazou se presypací hodiny a nic se neděje. Myslel jsem že bude nějakej problém s CD tak jsem si stahl hratelny demo a to samé. Ve spravci úloh je problikne na 2sec Doom3.exe a to je vše hra předtím jela nevíte v čem může bejt problém hledal jsem na netu a nesetkal jsem se stímto problémem.

Tak jsem asi našel ten event log co myslíš.

doom using MMX & SSE & SSE2 & SSE3 for SIMD processing
enabled Flush-To-Zero mode
enabled Denormals-Are-Zero mode
------ Initializing File System ------
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4 with checksum 0x29cdb978
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak000.pk4 with checksum 0x28d208f1
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak001.pk4 with checksum 0x40244be0
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak002.pk4 with checksum 0xc51ecdcd
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak003.pk4 with checksum 0xcd79d028
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak004.pk4 with checksum 0x765e4f8b
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak005.pk4 with checksum 0x8ffc3621
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pak006.pk4 with checksum 0x95b65ab
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pakCestina.pk4 with checksum 0xa588415
Loaded pk4 D:\Program Files\Doom 3\base\pakMrazik.pk4 with checksum 0xe3bca297
Current search path:
D:\Program Files\Doom 3/base
D:\Program Files\Doom 3\base\pakMrazik.pk4 (151 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pakCestina.pk4 (304 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak006.pk4 (48 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak005.pk4 (63 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak004.pk4 (5137 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak003.pk4 (4676 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak002.pk4 (6120 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak001.pk4 (8972 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\pak000.pk4 (2698 files)
D:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4 (2 files)
game DLL: 0x0 in pak: 0x0
file system initialized.
--------------------------------------
----- Initializing Decls -----
------------------------------
------- Initializing renderSystem --------
using ARB renderSystem
renderSystem initialized.
--------------------------------------
5206 strings read from strings/english.lang
Couldn't open journal files
execing editor.cfg
execing default.cfg
couldn't exec DoomConfig.cfg
couldn't exec autoexec.cfg
5206 strings read from strings/english.lang
----- Initializing Sound System ------
sound system initialized.
--------------------------------------
found DLL in pak file: D:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4/gamex86.dll
copy gamex86.dll to D:\Program Files\Doom 3\base\gamex86.dll
game using MMX & SSE & SSE2 & SSE3 for SIMD processing
enabled Flush-To-Zero mode
enabled Denormals-Are-Zero mode
--------- Initializing Game ----------
gamename: baseDOOM-1
gamedate: Feb 8 2005
Initializing event system
...472 event definitions
Initializing class hierarchy
...142 classes, 190688 bytes for event callbacks
Initializing scripts
Compiled 'interpolateShaderParm': 4457.3 ms
---------- Compile stats ----------

Memory usage:
Strings: 79, 9648 bytes
Statements: 67866, 1357320 bytes
Functions: 2108, 250452 bytes
Variables: 147244 bytes
Mem used: 2475828 bytes
Static data: 2277552 bytes
Allocated: 3281264 bytes
Thread size: 7068 bytes

...6 aas types
game initialized.
--------------------------------------
-------- Initializing Session --------
session initialized
--------------------------------------
--- Common Initialization Complete ---

Type 'help' for dedicated server info.

Takže jsem zkusil Nejnovější ovladače+ direct + nejnovejsí patche na hru a furt nic nemůže bejt problém někde v registrech ? Nebo nedá se zjistit proč se to nechce spustit HW to nebude OS mám WIndows XP prosím o pomoc už fakt nevím co stím dělat.