Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doom 3 nejde zapnout

Zdravím,
po dlouhé době jsem nainstaloval klasiku DOOM 3 (originalka) bohužel nejde spustit poklepam na ikonku ukazou se presypací hodiny a nic se neděje. Myslel jsem že bude nějakej problém s CD tak jsem si stahl hratelny demo a to samé. Ve spravci úloh je problikne na 2sec Doom3.exe a to je vše hra předtím jela nevíte v čem může bejt problém hledal jsem na netu a nesetkal jsem se stímto problémem.

Takže jsem zkusil Nejnovější ovladače+ direct + nejnovejsí patche na hru a furt nic nemůže bejt problém někde v registrech ? Nebo nedá se zjistit proč se to nechce spustit HW to nebude OS mám WIndows XP prosím o pomoc už fakt nevím co stím dělat.