Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa na tn.cz

Dobry den. Mam problem s prehravani videa na tn.cz.Vzdy se spusti nacitam a konec.Jinde(youtube)mi videa bezi.Pouzivam IE a vistu.

Pokud se tam objeví tato hláška:

Varování
Error : NetStream.Play.StreamNotFound. URL: tn.nova.czads/2009-06/1245679741-1.flv

Znamená to, že máš něco co blokuje reklamy (slovo ads bývá na blacklistech) a je třeba pro téen udělit vyjímku v blokování na slovo ads.