Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Karta prvej pomoci (SK)

Jedeme si opět nahřívat staré kosti do Podhajské, tentokráte už ale za režimu povinné Karty prvej pomoci.

Stáhl jsem si ji z internetu, vytiskl (černobíle, nemaje barevnou tiskárnu) a vložil do igelitového obalu. Ale, bude tohle slovenským floydům stačit?

Kde se tahle pitomost na Slovensku prodává? Mají to benzínky? Nebo je nutno letět do lékárny?

...tuhle kravinu chystají i u nás...

Pokud Tva lekarnicka byla zakoupena pred datem ucinnosti vyhlasky (1.5.2009) tak to mit nemusis. Slovensko je vazano dohodou ktera mimo jine stanovuje, ze povinna vybava musi byt takova, jak stanovuji zakony v zemi kde je vozidlo registrovano. Osobne jsem na Slovensku byl, jezdil jsem tam hodne (byl jsem na vychode, Svidnik, Medzilaborce apod) a kartu jsem nemel, neb mam lekarnicku starsi. Pry ale radi kontroluji dalnicni kupony a pokutuji nevyplnenou RZ na druhe casti kuponu. Mas-li cestu kde je dalnice, rozhodne doporucuji - kam se s tankodromy typu D1 a D2 hrabeme. Maji dalnice dobre, a IMHO jim jich dost pribylo.
Resenim je pripadnou pokutu nezaplatit a nechat to dojit do spravniho rizeni...

jinýmy slovy řečeno - nejenom na Slovensku, ale i u nás, živíme z našich daní bandu idiotů, kteří si říkají "odborná komise, a poradci", na ministerstvu dopravy.
Jeden idiot zmizel, Řebíček, druhý idiot nastoupil.
Tak že přijedu k havárii, volám policii, a záchranku, vytáhnu "návod", a než ho přečtu /bude zaflákanej krví, z rukou/, tak telefonáty můžu zrušit, a volat "havrany".
A nedej příroda, aby se mnou vylezla, a ta paní, co se mnou jezdí - Budu volat záchranku, ještě jednou - protože to s ní bací, až uvidí krev.
Tohle může vymyslet opravdu jenom pitomec - ale holt já na bráchu /který má tiskárnu/, a brácha na mě.