Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Karta prvej pomoci (SK)

Jedeme si opět nahřívat staré kosti do Podhajské, tentokráte už ale za režimu povinné Karty prvej pomoci.

Stáhl jsem si ji z internetu, vytiskl (černobíle, nemaje barevnou tiskárnu) a vložil do igelitového obalu. Ale, bude tohle slovenským floydům stačit?

Kde se tahle pitomost na Slovensku prodává? Mají to benzínky? Nebo je nutno letět do lékárny?

...tuhle kravinu chystají i u nás...

jinýmy slovy řečeno - nejenom na Slovensku, ale i u nás, živíme z našich daní bandu idiotů, kteří si říkají "odborná komise, a poradci", na ministerstvu dopravy.
Jeden idiot zmizel, Řebíček, druhý idiot nastoupil.
Tak že přijedu k havárii, volám policii, a záchranku, vytáhnu "návod", a než ho přečtu /bude zaflákanej krví, z rukou/, tak telefonáty můžu zrušit, a volat "havrany".
A nedej příroda, aby se mnou vylezla, a ta paní, co se mnou jezdí - Budu volat záchranku, ještě jednou - protože to s ní bací, až uvidí krev.
Tohle může vymyslet opravdu jenom pitomec - ale holt já na bráchu /který má tiskárnu/, a brácha na mě.