Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak hodnotíte tuto poradnu?

1. Jak hodnotíte tuto poradnu? :?::?::?:
2. Co se vám zde líbí? :-):-):-)
3. A co se vám zde nelíbí? :-(:-(:-(
4. Dostali jste zde někdy BAN? Za co? 3-[3-[3-[

Doufám, že cenzoři nebudou kritické (ale slušné) příspěvky v tomto threadu zase cenzurovat.

1. Hodnotím ju ako veľmi dobrý nápad, ľudia ktorí sa tu zišli sú myslím veľmi schopní... zatiaľ hodnotím dobre aj cenzúru, páči sa mi to tu :-)
2. Čo sa mi páči? Ako webdesigner amater... musim kladne ohodnotit že je to tu validné :-D až na úvodnú stránku kde je jedna chyba (line 78 column 188 :) a je to tu aj veľmi pekne graficky spravené páči sa mi to tu :-) Inak páči sa mi aj systém aký tu je, bol som na to zvyknutý už aj na zive.sk (nevedel som si zvyknúť na nové fórum), a je tu aj pár skvelých vylepšení.
3. Nepáči sa mi len jedna vec. Keď som si chcel dať avatar pohyblivý gif, tak sa mi tu síce nahodil, ale fungoval len ako nepohyblivý. Asi to má nejaké opodstatnenie, neviem (ak mi niekto odpovie prečo, budem rád)
4. Nie nedostal.

Takže autorom respekt, a len tak ďalej! :-)