Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak hodnotíte tuto poradnu?

1. Jak hodnotíte tuto poradnu? :?::?::?:
2. Co se vám zde líbí? :-):-):-)
3. A co se vám zde nelíbí? :-(:-(:-(
4. Dostali jste zde někdy BAN? Za co? 3-[3-[3-[

Doufám, že cenzoři nebudou kritické (ale slušné) příspěvky v tomto threadu zase cenzurovat.

Já tedy začnu. :-D:-D:-D
1. Poradnu hodnotím veskrze pozitivně. :-):-):-)
2. Líbí se mi hlavně funkčnost této poradny, příspěvky jsou vkládány hned, nezjistil jsem žádné chyby jako na Živě, prostě zpracování perfektní a hlavně funkční!!! 8-)8-)8-)
3. Nelíbí se mi přílišná cenzura. Raději to nebudu dále rozebírat, aby mi zase neuzamkli thread. 3-[3-[3-[
4. BAN jsem dostal asi jako vůbec první uživatel, samozřejmě nespravedlivě :-D:-D:-D, ale jen na tři dny. Dostal jsem to asi, za užívání slova "hošánku" a za diskutování s cenzory.

Sorry, ale toť můj názor, samozřejmě můžete mít jiný.

1. Je fajn - akorat me stve ze v praci se bez problemu muzu prihlasit jako registrovany uzivatel, ale z domu se se stejnym loginem a heslem neprihlasim - proste "incorrect password". V obou lokacich pouzivam US XPproSP2 a Firefox. Ale domaci PC je lehce zmutovane, po preinstalaci uvidime.
2. skoro vsechno
3. Uzivatele co nepochopili jak se tu maji chovat
4. Zatim nebyl duvod, chovam se slusne

Za Váš poslední příspěvek Vás nebude nikdo banovat. Jak se moderátoři snažili vysvětlovat, nikomu zde není upírán nárok na jeho subjektivní názor (viz známý Voltairův výrok: "Nesouhlasím s Vámi, ale udělám vše proto, abyste svůj názor mohl obhajovat").
Je však proti zájmům této Poradny, aby se na takové subjektivní názory, které s problematikou Poradny souvisejí pouze marginálně, zakládaly zvláštní thready a tam se tyto okrajové názory bez použití věcných a racionálních argumentů do zblbnutí obhajovaly s použitím již ne Voltairovy, nýbrž Goebelsovy myšlenky: "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou", a tím se tato Poradna zasí*ala a nasí*ali se i její návštěvníci.

Cenzurou se rozumi dohled nad dodrzovanim pravidel, ktera vetsina spolecenstvi (komunity) prijima a od pocatku souhlasi s jejich znenim. Osobne toto slovo nemam rad, neb mi pripomina casy velkeho bratra, ale po "funkcni" strance nelze mit vuci nemu namitek. Pokud si nejaka entita stanovi pravidla vlastni, jsouci v rozporu s obecne uznavanym standardem (aka revolta), bude proste moderovana (cenzurovana). Tak to chodi uz tisice let... 8-)

1) Poradna nic moc.
2) Původní myšlenka...
3) ...která ovšem brzo vzala za své
4) Mě nikdo nezabanuje...:-D

PS: Jsem si všiml, že tu nějaký [mod]neurazat (MM..)[/mod] furt opravuje gramatiku... :-D Ať laskavě opraví tu uvodní větu , že je každý vítán a blabla, to je fakt stylistická perla..:-D:-D:-D

Poslouchej IgoreKá, nejsem to já. Nepotřebuji vytvářet umělé odpovědi, nestíhám odpovídat ani na všechny mé oponenty. Co to bylo tehdy za příspěvek? Byl jsem to tehdy vůbec já, nebo někdo použil jen můj NICK? Připojoval jsem se sem v době BANU přes:
anonwww.html
www.shysurfer.com
a ještě asi jednu adresu, kterou jsem si zapoměl uložit do oblíbených. Pokud budeš všechno svádět na mě, budeš mě také brzo sr.t. 3-[3-[3-[

1. Vzhledove se mi libi. Jsem na modemu a maximalne mi vyhovuje, ze na jedno kliknuti vidim cele vlakno, bez strankovani. I jinak se mi zda, ze funguje.
2. Libi se mi uroven teto poradny. Ve vlakne tohoto dotazu bylo prilis mnoho OT, invektiv, flamewaru a pokusu o flamewar. Tim myslim asi do 18,oo. Ted - 19,15 uz je vse v poradku, moderatori to procistili. Dekuji jim za jejich tezkou a nevdecnou praci.
3. Nelibi se mi tady zpusoby zdenka pozpatku.
4. Vystrahu pred BANem jsem dostal na zacatku 90.let minuleho tisicileti. Nejak jsem to na FIDOnetu neumel, proste mi nevyslo uvodni prihlaseni.

ja si osobne myslim ze mirek je nejaky normalny.nemozem ho posudzovat velmi lebo ho nepoznam.len podla jeho prispevkov v starej poradni..ale tu..uuuplne iny...za to kenedz.neviem,co si o sebe myslis.par ludi tu urobilo uzasnu poradnu a ty sa spravas ako keby si bol jeden z nich,vela si tu dovolujes a tie tvoje prispevky su casto trapne..to skor ty by si mal brzdit..

1. Poradna je výborná.
2. Rychlost načítání/refreshe a hlavně ti lidi, co tady za tím stojí.
3. Někteří návštěvníci, neschopní se přispůsobit a pocitující potřebu revoltovat za každou cenu.
4. Každý si svůj BAN něčím zaslouží. "Pakárnu si dělá každej sám."

Souhlasím s prasákem a virusem. Kvalita odpovědí nesouvisí s množstvím lidí na poradně, a jsem přesvědčen že jich časem přibude. Na živě mě strašně vadila vulgarita některých přispěvatelů, navíc většinou nadávali těm, kteří opravdu něčemu rozumějí. Jsem rád že zde moderátoři nic takového nepřipustí (i když nějaké to nespisovné slovo mi nevadí), vysvětlit někomu že se mýlí se dá i bez toho že že z něj udělám totálního debila. Již několikrát jsem vyádřil obdiv k rychlosti s jakou se zde nalezené problémy všeho druhu řeší, je vidět že za poradnou stojí lidé kteří ji dělají ze zájmu a ne pro peníze.

1. Poradňa s s nízkym počtom príspevkov počas dňa, ale o to kvalitnejšími odpoveďami.
2. Rýchlosť kvalitnej reakcie. Niekedy to síce trvá aj dlhšie, ale lepšie než na Bratovi.;-)
3. Vlákna, kde sa do podrobna preberá, či boli alebo neboli porušené pravidlá.
4. Nepotrebujem spôsobovať poradni prípadné problémy, ako to za dva bany dopadlo na jednom phpBB fóre, kde sa zrútil systém zobrazovania príspevkov, takže ban ee.

1. Dobře, ale bohužel sem chodí málo lidí
2. Poměrně kvalifikované odpovědi na dotaz
3. Neustálé dohadování o cenzuře, už mě to skoro začíná vadit, osobně si též myslím, že cenzura tady překračuje hranice moderování, dále bych omezil počet smajlíků, třeba 1 nebo 2 na příspěvek, když už to musí být :—)
4. Ne

1. Hodnotím ju ako veľmi dobrý nápad, ľudia ktorí sa tu zišli sú myslím veľmi schopní... zatiaľ hodnotím dobre aj cenzúru, páči sa mi to tu :-)
2. Čo sa mi páči? Ako webdesigner amater... musim kladne ohodnotit že je to tu validné :-D až na úvodnú stránku kde je jedna chyba (line 78 column 188 :) a je to tu aj veľmi pekne graficky spravené páči sa mi to tu :-) Inak páči sa mi aj systém aký tu je, bol som na to zvyknutý už aj na zive.sk (nevedel som si zvyknúť na nové fórum), a je tu aj pár skvelých vylepšení.
3. Nepáči sa mi len jedna vec. Keď som si chcel dať avatar pohyblivý gif, tak sa mi tu síce nahodil, ale fungoval len ako nepohyblivý. Asi to má nejaké opodstatnenie, neviem (ak mi niekto odpovie prečo, budem rád)
4. Nie nedostal.

Takže autorom respekt, a len tak ďalej! :-)