Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka karet

Dobrý večer, prosím o radu. Přestala mi fungovat čtečka karet u PC, poté, co jsem k PC připojila navigaci, následně se otevřelo okno - bezpečně odebrat hardware - to jsem zrušila a od té doby nic, při vsunutí karty PC nereaguje, nesvítí kontrolka. Při připojení navigace vůbec není vidět, předtím byla vidět jako velkokapacitní zařízení. Současně s tím jsem zjistila, že ze sekce "počítače" zmizeli "4 vyměnitelné disky", které tam předtím byli. Prosím o radu, jestli se to dá vrátit spátka a jak znovu sprovoznit čtečku. Díky.

To je notebook? Podívej se do Správce zařízení, jestli tam není nějaký otazník. Podobně mi to blblo, pokud byla chyba u Hostitelského řadiče IEEE 1394 standardu OHCI. Pomohl restart. Pokud nepomůže, odebrat zařízení s otazníkem a restart.
Nikdy neodpojujte jakékoliv zařízení bez bezpečného odebrání.

Připojuji se k tazatelce, mám doslova a dopísmene stejný problém. Doplním, že ve "správci zařízení" mám žlutý trojúhelník s vykřičníkem u "velkokapacitního zařízení". Když se podívám do "vlastností" je tam psáno asi toto: Zařízení bylo připraveno k bezpečnému odebrání, ale zařízení nebylo odebráno/kod 47/. Odeberte zařízení...Po restartu je vše v pořádku pro jedno použití. Pak se to zase opakuje./Vista HP/