Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na zmenu formátu

Ahojte, chcem sa spýtať:
že keď si skopírujem video z mobilu do PC prečo mi nejde prehrať cez žiadny prehrávač, môže to byť aj tým, že prehrávač neprehrá ten formát? A ešte aký program je na zmenu formátu videa. Ďík

môže to byť aj tým, že prehrávač neprehrá ten formát?

Ano, může to být tím a také to může být tím, že přehrávači chybí plugin či kodeky.
Ale těžko radit, když formát videa z foťáku, tu napsán není, program na přehrávání také ne a ani případná chybová hláška přehrávače.