Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doména - nelze najít cestovní profil

Mám problém s jedním počítačem, který je v doméně pod linuxovým serverm s debianem. byl nějaký čas od domény odpojen a nějaká data se za tu dobu změnila. Po připojení zpět do sítě s doménu vše fungovalo. Až po dvou dnech to při přihlášení píše, že nelze na serveru najít cestovní profil. Když jsem se na server připojil, složka profilu tam byla.
Nevíte, kde by mohl být problém?

Problém jsem vyřešil tak, že jsem internetový kabel přendal do jiného portu ve switchi. ten port je asi nějaký částečně špatný. přišel jsem na to tak, že jsem tento víkend spojil obě sítě do jedné s IP adresami 192.168.3.x a problém částečně přetrvával i nadále. když jsem přepojil kabel do jiného portu, bylo vše v pořádku. když jsem ho dal zpět, byl zde opět problém. port tedy bude asi poškozený nějakým napětím, protože právě, kdy byl počítač mimo síť, tak switche několikrát vypadly z důvodu přerušení elektrického proudu.