Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blog s vystupom len do jednej stranky

Hladam nejaky skriptik , programik.. ktory by bol vlastne ako BLOG ... ale ktory by mi negeneroval cely WEB ako vystup ale len jednu stranku PHP ktoru by som mohol lahko integrovat do webu. Nieco take co by bol ako titulok vlavo obrazok , vpravo text a ked sa na to klikne tak potom normalne clanok s textom a pod tym diskusia, napr. ako maju na www.f1.sk ...atd..

diky

Aha, takže kdiž říkáž, še chcež "len jednu stranku PHP ktoru by som mohol lahko integrovat do webu", tak tým nemislýž "jen jednu stranku" (tj. jednu adresu, na f1.sk je spousta ztranek: f1.sk/clanok14892.htm, f1.sk/clanok14932.htm, f1.sk/clanok14931.htm atd.), ale "jeden PHP skrypt".

Nyc takového nesnám, webi se stavý opačním spůsobem - celí se uďjelá v jednom blogovacým sistému, který pak přěs plugyny umožňuje sy do toho narvat (skoro) cokolyv.