Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB porty na notebooku se vypínají

Dobrý den.
Mám problém s jakýmkoliv zařízením připojeným přes USB k noteboku Acer Extenza 5620G.
Klávesnice neustále bliká v nepravidelných intervalech, externí HDD se odpojí, opět připojí a to zcela nepravidelně.
Vyzkoušel jsem 3 OS a bez úspěchu.
Díky za případné rady, než ntb odnesu k reklamaci.

Tak od pátku mám NTB doma s tím že závada se neprojevila. Sotva jsem no doma vybalil a pustil, tak po pár minutách se to objevilo znovu. Na radu servisního technika jsem přeinstaloval OS a dal ovladače z CD. Bohužel nepomohlo to. A teď babo raď co s tím.
Nahrál jsem foťákem videa co to vyvádí a nejspíš jim to odnesu zpátky ať vidí co to dělá.