Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Translator a nemožnost spuštění

Zdravím, mám problém s Translator 2005, od jisté doby (asi před třemi dny) nelze spustit, předtím šlapal asi 1/2 roku vpoho. Když ho spustím objeví se klasicky přesýpací hodiny u šipky myši na cca. 2 sec. a potom zmizí a Translator se nespustí, ve Dr.Watsonovi se píše toto:
Nastala výjimka aplikace:
Aplikace: D:\Programy\Translator 2005\WTRAN32.EXE (pid=2228)
Kdy: 13.2.2006 v 12:29:53.218
Číslo výjimky: c0000005 (narušení přístupu)

*----> Systémová informace <----*
Název počítače: xxxxxxxxxx
Uživatelské jméno: xxx
Číslo ID relace terminálu: 0
Počet procesorů: 1
Typ procesoru: x86 Family 6 Model 8 Stepping 1
Verze systému Windows: 5.1
Aktuální sestavení: 2600
Service Pack: 2
Aktuální typ: Uniprocessor Free
Registrovaná organizace:
Registrovaný vlastník: xxx

když vyhledám "Číslo vyjímky" c0000005 na microsoftu, najde to jen něco s Visual studiem (to nemám).
Můžete mi někdo vysvětlit, proč to nefunguje?
jo ještě, mám Translator zálohovaný i na CD z doby, kdy fungoval a taky nejde spustit, vypadá to na problém s W XP PRO SP2.
PC je čisté - aktual. Avast, Ad-Aware, Spybot a stále za firewallem.
všechny další programy i aplikace normálně fungují
díky

Je to z praveku, ale moze sa niekomu hodit. Mal som pred chvilou ten isty problem.
Riesenie:
1. skopirovat adresar "PC Translator" do "PC Translator - kopia"
2. premenovat "PC Translator" na "PC Translator - chybny"
3. premenovat "PC Translator - kopia" na "PC Translator"
A rozbehlo sa to.
Divne, ale pomohlo.