Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s eMule

Zdravím,
Používám na stahování freewaru a různých dalších materiálů, nepodléhající autorským zákonům síť eMule.
Vždycky mi jela v pohodě. Ale, má stará verze už odmítala vyhledávat, ukázalo se, že "Máte příliš starou verzi, proveďte upgrade"
Tak jsem nainstal v0.47a a mám s ní jen problémy. Připojit se k serveru je často hodně obtížné a vždycky mě to hned disconnectne. Musím to zkoušet pořád znova a znova a podaří se to většinou tak na 20. pokus. A i potom se mi zdá ten eMule nějaký divný. Dříve po zadání klíčových slov mi to zobrazilo cca 300 výsledků, od doby upgrade po zadání stejného klíčového slova to najde max. tak bídných 10 výsledků.
Vám jede eMule v poslední době OK?

Moje zkušenost je taková, že některé dny to jede jako hodinky a jindy to také nějak "vázne", nic to nestahuje a nemůže nic najít. Je to zvláštní a na žádnou závislost jsem nepřišel.
Možná záleží na tom, k jakému serveru se to zrovna připojilo, kdo ví...