Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortron SAGA+ 400P v2.2 400W

Zdravim, je tohle kvalitni zdroj? Planuji kompletni obmenu sveho zeleza (procesor asi dvoujadro od Intelu, neco kolem 2.0GHz, grafika stredne vykonna, ale vybrano konkretne jeste nemam) a jen tak mi padl do oka, padz na svem nynejsim muzejnim kuse mam take Fortron ktery jede 6 let bez poruchy, tedy zvolit tuto znacku ci jinou, pripadne zdroj s vyssi Wattazi?? Zajimaji mne vase nazory, za odpovedi diky.:-)

Odkaz na onen HW zde: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8O0V41NKGY3

Hoj, musíš to brát hlavně podle grafiky. Určitě ale zvol PFC aktivní,
ATX 2.2 a specifikace alespoň 80+. Pětiletá záruka se taky hodí.
Mrkni se na Corsair, Enermax, Seasonic, Fortron GLN, je jich tam dost a dost.
Napřed si tedy zjisti, jaké jsou požadavky na kartu.

hmm... chlapi, vy to přivoláváte, zrovna včera manželce vyexitovala čtyřstovka PNF (ale je pravda, že jen -5V větev a že ten zdroj má už aspoň 4 roky) :-)

edit: tak ne. Částečně odešla deska (letitá MSI K7N2 Delta-N), na -5V se objevuje 0-3,35V. Na funkci to zatím nemá vliv, ale už chystám náhradníka :-)