Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Tiskárna Canon Pixma MP160 - chyba E5

Po odstranění problému s přebytečným inkoustem tiskárna fungovala jen poměrně velmi krátce. Nyní vznikl další problém - chyba E5 - nelze spustit tisk, protože kazeta s inkoustem není nainstalovaná správně, nebo není kompatibilní s touto tiskárnou. Problém vznikl po naplnění kazety inkoustem. Tuto činnost jsem dělal ale i několikrát předtím a nikdy tiskárna nic podobného nehlásila a tiskla bez problémů.Tentokrát nepomáhá ani reset kazety - tiskárna nechce tisknout. Vyměnil jsem kazetu s inkoustem za jinou, kterou jsem předtím také nkolikrát plnil a vždy bez problémů - zavada ale trvá. Tiskánu jsem odinstaloval a znovu nainstaloval - ani to nepomohlo - stále ukazuje stejnou závadu a dál nepustí. Jak ji opět zprovoznit? Děkuji za případnou radu. Jiras
Změna předmětu, původně: Tiskárna Canon Pixma MP160
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Dobrý den,

chtěl bych obnovit tento problém. Jedná se o chybu E5 (což, jak jsem se dočetl, znamená, že cartridge není nainstalovaná, nebo je špatně vložena), také na tiskárně Canon MP160. Jenom podotýkám, že tiskárna obsahuje nové (správné) originální cartridge.

Při tisku vyskočí tato hláška:

http://img833.imageshack.us/img833/4502/canonmp160 e5.png

Nemáte někdo nějaký tipy na řešení, nebo jestli mám zkusit přeinstalovat ovladače? Je to na OP Windows Vista.

Zdravím,mám ten samý problém,ale zjistil jsem,že to dělá jen barevná catridge,když jsem dal samotnou novou černou tak černá zhasla a svítila barevná,když tam přidám starou barevnou svítí obě a kod E5 .Pry se dá resetovat přelepení kontaktů víte o tom něco?? Josef z Karviné

datum otazky???

ale mimochodom, nemali canony MP v sebe limit na 3500 stran a potom sa vyply? matne sa pamatam, ze som taku reklamaciu riesil, canon mi to odmietol, v ich vnutornych servisnych materialoch to bolo, ale v navode nie. viem ze som zakaznicke radsej dal kus za kus, bola to lekarka a tlacila na tom recepty...