Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odinstalovat program

Zdravim. Nainstaloval jsem si program Acronis Image Home 2009 jako demo z časopisu. Teď jsem ale získal starší plnou verzi, ale ta mě již nechce pustit a neustále se mi spouští to demo a žádá klíč. Po zřejmě nekorektní odinstalaci přes ovládací panely něco na HDD zůstalo a nejde smazat. Přes program CodeStuff Starter jsem zjistil, že se neustále spouští při zapnutí počítače a nejde vypnout. Jak se tohoto dema programu zbavit a nainstalovat starší verzi?

1, Stáhni si ze stahuj.cz CCleaner www.stahuj.centrum.cz[s]=ccleaner Tam odinstaluj program a pak si nech vyčistit registry (můžeš ještě pro jistotu restnout pc) . A pak nainstaluj starou verzi.

2, Pokud nepomůže tohle klikni na start/spustit/msconfig.exe a tam klikni do kolonky Po spuštění a vypni vše co nechceš aby se spouštělo po startu pc.

3, Super jméno 8-)