Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAPPHIRE HD 2600XT AGP

Půjde tahle karta do sloto AGP 4x a utáhne ji 350W zdroj??popřípadně zahraju si na ni nějakě novější hry a je tahle grafika akcelerovaná pro přehrávání HD videa?

Značkový zdroj by ji utáhnout měl.

Novější hry si možná zahraješ, totéž platí pro akceleraci. Nicméně tě musím upozornit, že kompatibilita a hlavně spolehlivost ovladačů AGP verzí moderních grafik není zrovna vynikající a herní zážitky, jakož i akcelerace videa závisí na oněch ovladačích, které NEJSOU podporovány firmou AMD/ATI, ale pouze konkrétním výrobcem grafiky.

hm.. jak to říct - AGP 4x konektor existuje jen jeden. Durhý problém je ale třeba "soužití" VIA čipsetu s ATI grafikou (tohle bývá dost často dost zásadní). Zatím ses neobtěžoval uvést typ a značku své desky nebo zdroje, tak se nesmíš rozčilovat, že ti nikdo neporadí...