Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML Span

Dobrý den, jak mám vyřešit aby se mi span rozšířil na těch 100px bez toho abych v něm měl nějaký text nebo něco, funguje to když mám position absolute ale při relativni to nejde.. Děkuji.

<span style=' position: relative; background: url(grafika/line_program.gif); width: 100px; height: 5px;'></span>

Podle mě tam nemáš u relative žádnou hodnotu, kam se to má relativovat. např.

<span style="position: relative; top: 10px;
background: url(grafika/line_program.gif);
width: 100px; height: 5px;"></span>

edit://Nevím z hlavy, jak se to chová v prohlížečích, ale možná to ještě bude chtít pevnou mezeru
...height: 5px; line-height: 5px">&nbsp;</span>